Sedat Yalçın’dan Mustafakemalpaşa’ya refah sözü 

BURSA (İGFA) – Bursa’nın ve 17 ilçesinin daha yaşanabilir ve refah bir hale getirilmesi için vizyon projelerini kamuoyuyla paylaşmaya devam eden Sedat Yalçın; seçim çalışmaları kapsamında gittiği Mustafakemalpaşa’da bir dizi ziyarette bulundu.

Mustafakemalpaşa’daki ilk ziyaretini Belediye Başkanı Mehmet Kanar’a gerçekleştiren Sedat Yalçın, ilçede yürütülen çalışmalara ait bilgi aldı.

Bursa Büyükşehir Belediye Lider Adayı Sedat Yalçın, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar’la yaptığı görüşmenin akabinde sırasıyla Mustafakemalpaşa Muhtarlar Derneği, Mustafakemalpaşa Yörük-Manav Türkmen Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası’nın yanı sıra Mustafakemalpaşa Ticaret Borsası Başkanı Sadettin Akkoyunlu ve İdare Kurulu’nu makamında ziyaret etti.

İlçede eski dost ve dava arkadaşlarıyla bir ortaya gelerek hasret gideren Sedat Yalçın daha sonra i esnaf ve vatandaşlarla buluşarak sıkıntılarını ve taleplerini yerinde dinledi.

Esnaf ve vatandaşlar, yenilikçi ve tahlil odaklı bakış açısıyla kendisine sorulan soruları samimiyetle cevaplayan Sedat Yalçın’ı sevgi seli ile karşılayarak bağırlarına bastı.

Mustafakemalpaşa’nın tarım, turizm, sanayi alanlarındaki eksikliklerinin farkında olduklarını belirten Sedat Yalçın; ilçedeki meselelerin ortak akılla, el birliğiyle tahlile kavuşturulması için uğraş göstereceklerini söyledi. “MUSTAFAKEMALPAŞA İÇİN UFUKTA REFAH GÖRÜNÜYOR” Bursa Kent Vizyonu Projesi kapsamında ilçenin tarım ve turizm başta olmak her alanda kalkınmasına yönelik yenilikçi ve sürdürülebilir maksatlar ortaya koyacaklarını vurgulayan Sedat Yalçın, ilçeye yapacakları yatırımlarla Mustafakemalpaşa’yı örnek bir tarım ve turizm kenti hüviyetine kavuşturacaklarının muştusunu vererek; “Mustafakemalpaşa’nın sıkıntılarını biliyoruz. İlçemiz verimli tarım yerleriyle tarım kenti olma özelliğinin yanı sıra doğal güzellikleriyle de değerli bir turizm potansiyeli taşıyor. Hayata geçireceğimiz projeler ve yapacağımız yatırımlarla ilçenin tarım ve turizm alanlarındaki kalkınma gayesini daha ileriye taşıyacağız. Mustafakemalpaşa Refahın rahmetine kavuşacak. Esnafımızın, çiftçimizin, köylümüzün; ilçeye kıymetini veren bütün hoş yürekli hemşerilerimizin meselelerini çözmek ve yapacağımız her bir yatırımın gönüllerde umut olarak yeşereceği Mustafakemalpaşa’yı azim ve uğraşla geleceğe taşımak boynumuzun borcudur. Bursa’nın tüm ilçelerinde olduğu üzere Mustafakemalpaşa da zelzeleye sağlam konutlar inşa ederek ilçeyi Dirençli Kent Stratejimizin bir kesimi yapacağız. Burası doğal güzellikleriyle ünlü nadide bir ilçemiz. Hasebiyle tabiatın incisi olan bu hoş ilçemize elbette yeşil bina konseptiyle örülü caddeler, sokaklar ve mahalleler yakışır. Mustafakemalpaşamız termal turizm potansiyeli yüksek olan ilçemiz. Biz bu manada Termal Sıhhat Bölgesi kurarak dünyanın ilgisini ilçeye çekeceğiz. Böylelikle Mustafakemalpaşa kazanacak, Bursamız kazanacak. Bizler azim ve uğraşımızı hayallerin ötesine geçen projelerimizle buluşturduk. Her bir projemizi gerçekleştirdiğimizde kendinizi, huzur ve refahın şefkatle sarıp sarmaladığı, “Çok şükür yeterli ki Refah var” diyeceğiniz yesyeni bir gelişim fikrinin içerisinde bulacaksınız. Biz ışığıyla ufku aydınlatan Refah’ı görebiliyoruz. Kazanan, çıkarını katma pahaya dönüştüren keyifli insanların yaşadığı Mustafakemalpaşa’yı görebiliyoruz. Değişim ve gelişimin ayak seslerini duyabiliyoruz. Zira bizler hep hayalle gerçeğin buluştuğu noktadayız.” diye konuştu. Yeniden Refah Partisi Bursa Büyükşehir Belediye Lider Adayı Sedat Yalçın, seçim çalışmalarına önümüzdeki günlerde yapacağı ilçe ziyaretleri, halk buluşmaları ve STK ziyaretleriyle devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir