Başkan Çolakbayrakdar’dan rekor ziyaret

Mehmet UZEL / KAYSERİ (İGFA) – Kayserililere daha güzel hizmet sunmak için hafta sonunu hafta içine katarak çalışan Lider Çolakbayrakdar, bir günde 6 mahalleyi ziyaret etti. Konuk olduğu her yerde mahalle sakinlerinin ilgisi ve sempatisiyle karşılaşan Lider Çolakbayrakdar, ziyaretin birincisini Yuvalı Mahallesi’ne gerçekleştirdi. Burada vatandaşlarla sohbet ettikten sonra Bayramhacı Mahallesi’ne geçen Lider Çolakbayrakdar, bölge sakinleriyle görüştü. Doğal hoşluğuyla dikkat çeken Bayramhacı Mahallesi’ni yapacakları yeni hizmetleriyle daha hoş bir imgeye kavuşturacaklarını söz eden Lider Çolakbayrakdar, “Jeotermal suyun bulunduğu bölge olan Bayramhacı’da akademisyenlerden turizmcilere kadar değişik kümelerle çalışmalar yaptık. Aslına uygun bir biçimde yatırımlar yaparak bu bölgeyi daha cazip hale getireceğiz. İlçemize, turizm alanında kentimize katkı sağlayacak eksiksiz bir bölge kazandıracağız” dedi. Akabinde Kaş Mahallesini ziyaret eden Lider Çolakbayrakdar, mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi. Lider Çolakbayrakdar, mahallenin gereksinimi doğrultusunda yapılması gereken ne varsa yapmaya uğraş ettiklerini belirtti.

Sonrasında Elmalı, Himmetdede ve Düver Mahallesi’nde bölge sakinleriyle bir ortaya gelen Lider Çolakbayrakdar, toplumsal belediyeciliği ön plana çıkartacak kıymetli projelerin hayata geçirdiklerine söz etti.

Başkan Çolakbayrakdar, şunları kaydetti: “Göreve geldiğim andan itibaren yaklaşık 410 bin nüfuslu ilçemizde yaşayan hemşerilerimizin belediyemizden taleplerini öğrenmek için gece-gündüz, hafta içi-hafta sonu demeden vatandaşlarımızın yanında yer aldık ve her mahallemizin gereksinimleri doğrultusunda hizmetler ürettik. Kocasinan sakinlerine daha güzel hizmet için çalışıyoruz. Allah nasip ederse yeni periyotta de daha bir çok proje ve yeniliklerle Kocasinan’ımızı güzelleştirmeye devam edeceğiz. Biz Gelecek Kocasinan’da diyoruz ve vatandaşlarımıza daha hoş bir Kocasinan hazırlamak için koşturmaya devam ediyoruz”.

Vatandaşlar da Kocasinan Belediyesi’nin kırsal mahallelerde yaptığı çalışmalardan ötürü memnuniyetlerini tabir ederek, Lider Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir